Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Xiaomi, Mi Box 4S'i Duyurdu

Xiaomi sadece Çin için ürettikleri Mi Box 4S’i düzenlediği etkinlikte duyurdu. Mi Box 4S’nin uygun fiyatı kullanıcılarını sevindirecek gibi görünüyor.

2018 yılında kullanıcılara sunulan akıllı televizyon aparatı Mİ Box 4 ile aynı özelliklere sahip olan fakat uygun fiyatıyla dikkat çeken cihazın yalnızda Çin’de satılacağı açıklandı.

Mi Box 4S, Andorid 6.0 Marsmallow işletim sisteminin yanında PatchWall UI arayüzü ile birlikte sunuluyor. Wi-Fi 5, Bluetooth 4.3, USB Type-A, 3.5mm jack girişi ve HDMI 2.0 bağlantı seçenekleriyle birçok akıllı telefonla uyum içinde çalışabilecek.

Mi Box 4S, Amlogic S905X adlı işlemciye sahip olarak geliyor. GPU olarak Mali 450’nin bulunduğu aparat 2 GB RAM ve 8 GB depolama desteği sunuyor. HDR, DTS ve Dolby Audio gibi teknolojileri barındıran aparatın 4K 60 fps video oynatma özelliği oldukça dikkat çekiyor.

Xiaomi Mi Box 4S’in Fiyatı Ne Kadar?

Yalnızca Çin’de satışa sunulacak olan Mi Box 4S’in sadece beyaz renk seçeneği bulunuyor. Aparatın etiket fiyatı ise 43 dolar olarak belirlendi.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap