Xiaomi'den Ekstra Korumalı Yüz Maskesi: Mi KN95

Piyasaya sürdüğü her ürün ile kullanıcıların dikkatini çeken Xiaomi, artık hayatımızın önemli bir parçası olan maskelere el atmayı ihmal etmedi. Mi KN95 ismini taşıyan maskeyi duyuran firma, dört koruma katmanına sahip olan maskesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Maskeyi daha detaylı inceleyecek olursak en önemli özelliğinin iki farklı verimlilik seviyesini birleştirmesi diyebiliriz. Xioami başarılı bir tasarım ile bakteriyel filtre verimliliği (BFE) ve parçacık filtresi verimliliği (PFE) standartlarını birlikte sunmaktadır.

Xiaomi tarafından sunulan bu maskenin yapısı ise oldukça yumuşak diyebiliriz. Hafif olan maske, uzun süreli kullanımlar sırasında ağrı veya yorgunluk oluşmasına imkan tanımamaktadır. Firmaya göre maskenin kesintisiz kullanım süresi 10-12 saat arası değişkenlik göstermektedir.

Xiaomi'nin verdiği bilgilere göre Mi KN95 maskesi, ideal oranda nefes alınabilirlik ve hava akışı sunmaktadır. Ayrıca maskenin burun noktasında sabitleme aparatı vardır. Maskenin fiyatı ise iki adet için 3 dolar, 5 adet için ise 8 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap