Xbox Series X ve Xbox Series S Türkiye'de Satışa Sunuldu

Oyun meraklılarının heyecanla beklediği oyun konsollarından biri olan Xbox Series X ve Xbox Series S bugün Türkiye dahil tüm dünyada satışa sunuldu.

Microsoft’un ürettiği en güçlü oyun konsolu olan Xbox Series X, Zen 2 işlemci teknolojisi ve RDNA 2 grafik mimarisi ile hızlı ve performanslı yapısının yanı sıra geriye dönük uyumluluk özelliğine sahip olarak dikkatleri çekiyor. Ayrıca konsol HD 4K ve 8K’ya kadar görüntü desteği sunuyor.

Microsoft’un en güçlü oyun konsolu olan Xbox Series X ve Xbox Series S, Dirt 5, Assassin’s Creed: Valhalla’nın da içinde bulunduğu 30 farklı popüler oyuna sahip şekilde oyunculara sunuluyor. Xbox Game Pass platformuna üye olan oyuncular ise 100’ü aşan sayıda oyuna erişebiliyor.

Xbox Series X ve Xbox Series S Fiyatı Ne Kadar?

Microsoft’un en güçlü oyun konsolu diye tanımladığı Xbox Series X Türkiye’de 8.299 TL’den satışa sunuluyor. Xbox Series X’e göre daha küçük yapıda ve daha düşük teknik özellikleri bulunan Xbox Series S ise 5.399 TL’den satışa sunuluyor. Ayrıca daha geniş çapta oyuna erişim sağlayabilmek için üye olunması gereken Xbox Game Pass ise aylık 29.90 TL fiyata sahip.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap