Xbox Mini Buzdolabı Bu Yıl İçinde Piyasaya Sürülüyor

Mizah fotoğrafları gerçek oluyor: Microsoft, Pazar günü yapılan E3 2021 sergisi sırasında "bir sürpriz daha" olduğunu duyurdu.

Yeşilin Xbox tonuyla tamamlanan cihaz, tanıtım fragmanına göre “Xbox Velocity Cooling Architecture” tarafından “desteklenmektedir”. Kapasitesine gelecek olursak, cihaz 10 adet 350 ml’lik bira, soda veya her hangi bir içeceği alabilecek kapasitede görünüyor. Fiyatlandırma hakkında ise henüz bir bilgi yok. Peki ya pazarlama sloganı? Xbox & Chill, tabii ki.

Pazar günkü duyuruyla birlikte Microsoft, Xbox'ın Skittles'ı Twitter Marketing hesabı tarafından yönetilen bir marka parantezine dahil etmesinden sonra Nisan ayı başlarında verdiği bir sözü yerine getirdi. Xbox'ın oyun pazarlama genel müdürü Aaron Greenberg, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Artık Xbox kazandığına göre, bu Xbox Series X Mini Buzdolabı yapma sözümüzü yerine getireceğiz." dedi.

Tüm bunların ne hakkında olduğunu merak ediyorsanız, konu Xbox Series X'in Aralık 2019'daki gösterimine kadar uzanıyor. Koyu gri, uzun, dikdörtgen olarak tasarlanan kutuya, buzdolabına benzemediği için sosyal medyadan binlerce tepki yağdı.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap