Xbox Live Gold Mart Ayı Ücretsiz Oyunlar

Pandemi sebebi ile oyun konsollarına olan ilginin artması ve konsol oyun fiyatlarındaki artış, konsol üreticilerin çeşitli abonelik ve kampanyaları hayata geçirmelerine sebep oluyor. 

Abonelik sistemlerinden bir tanesi olan Xbox Live Gold, aylık ödeme sistemi ile oyunları indirimli veya çeşitli kampanyalarla ücretsiz oyunları oyun severlerle buluşturuyor. Xbox Live Gold, her ay bazı oyunları abonelerine özel olarak ücretsiz sunuyor.

Microsoft, Mart ayında Xbox Live Gold abonelerine ücretsiz olacak oyunları açıkladı. Açıklanan oyunlar, Mart ayı içinde farklı tarihlerden itibaren ücretsiz olacak. Abonelik sahibi olanlar için ücretsiz sunulacak oyunlar, Port Royale 3, Warface: Breakout, Vicious Attack Llama Apocalypse ve Metal Slug 3. 

Xbox Live Gold abonelerine özel ücretsiz oyun listesi

Port Royale 3

Port Royale 3

16 - 31 Mart tarihleri arasında Xbox Live Gold abonelerine özel ücretsiz olarak sunulacak.

Warface: Breakout

1 - 31 Mart tarihleri arasında Xbox Live Gold abonelerine özel ücretsiz olarak sunulacak.

Vicious Attack Llama Apocalypse

Vicious Attack Llama Apocalypse

16 Mart - 15 Nisan tarihleri arasında Xbox Live Gold abonelerine özel ücretsiz olarak sunulacak.

Metal Slug 3

Metal Slug 3

1 - 15 Mart tarihleri arasında Xbox Live Gold abonelerine özel ücretsiz olarak sunulacak.

Yukarıda belirttiğimiz Xbox Live Gold abonelerine özel ücretsiz oyunlardan Metal Slug 3 ve Port Royale 3 Xbox 360, Warface: Breakout ve Vicious Attack Llama Apocalypse Xbox One kullanıcıları için ücretsiz sunulacak.

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer Elektrik-Elektronik teknolojisi mezunuyum. Uzun yıllardır çeşitli web platformlarında içerik editörlüğü yapmakla birlikte, profesyonel makale hizmetleri sağladım. Şu anda Teknolojio'da kurucu ortak ve içerik editörü pozisyonlarında görev almaktayım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap