Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Xbox Live Gold Abonelerine Ücretsiz Sunulacak Oyunlar

Microsoft tarafından üretilen oyun konsolu Xbox, çeşitli kampanyalar düzenleyerek kullanıcılarına ücretsiz veya indirimli oyunlar sunuyor. Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre Xbox Live Gold abonelerine ücretsiz sunulacak 4 farklı oyun belirlendi.

Microsoft tarafından üretilen Xbox, kullanıcılarına sunduğu Xbox Live Gold abonelik sistemi ile her ay ücretsiz oyunları kullanıcılarına sunuyor. Mayıs ayı için açıklama yapan Microsoft, abonelerine 4 farklı oyunu ücretsiz olarak sunacağını açıkladı.

Xbox Live Gold aboneleri için ücretsiz olarak sunulacak 4 oyun Xbox One ve Xbox 360 konsolları için olacak. Nisan ayında Truck Racing Championship, Vikings: Wolves of Midgard, Hard Corps: Uprising ve Dark Void oyunları ücretsiz olarak abonelere sunulmuştu.

Xbox Live Gold Abonelerine Ücretsiz Sunulacak Oyunlar

Xbox Live Gold abonelerine özel olarak ücretsiz verilecek 4 oyun Xbox 360 ve Xbox One konsolları için yayınlacak. Fakat geriye uyumluluk sayesinde Xbox Series X ve Xbox Series S üzerinden tüm oyunlar uyum sorunu olmadan oynanabilecek.

  • Tropico 4 (16 Mayıs - 31 Mayıs) - Xbox 360
  • LEGO Batman (1 Mayıs - 15 Mayıs) - Xbox 360
  • Armello (1 Mayıs - 31 Mayıs ) - Xbox One
  • Dungeons 3 (16 Mayıs - 15 Haziran) - Xbox One

 

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer Elektrik-Elektronik teknolojisi mezunuyum. Uzun yıllardır çeşitli web platformlarında içerik editörlüğü yapmakla birlikte, profesyonel makale hizmetleri sağladım. Şu anda Teknolojio'da kurucu ortak ve içerik editörü pozisyonlarında görev almaktayım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap