Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Windows 10'a Kapsamlı Görsel Düzenleme Geliyor

Microsoft tarafından yıl sonunda yayınlanacak olan Sun Valley güncellemesi ile Windows 10, görsel olarak büyük bir revizyona girecek.

ABD'li şirket Microsof, işletim sisteminde kapsamlı bir görsel revizyona gidiyor. Yıl sonunda yapılması beklenen büyük güncelleme ile birlikte özellikle Dosya Gezgini tasarımsal olarak yenilenecek.

Windows Insiders üyeleri için yayınlanan son test sürümü, bir çok görseldeki değişikliği ortaya çıkardı. Test sürümündeki görsellere göre; Müzik, Resim, Video, İndirilenler, Disk Sürücüleri, Geri Dönüşüm Kutusu, Belgeler ve Masaüstüne ait bütün görseller yenileriyle değişiyor.

Sun Valley Güncellemesi Ekim Ayında Yayınlanacak

Microsof tarafından hazırlanan büyük güncelleme, Başlat menüsü, Dosya Gezgini ve Eylem Merkezi gibi birçok kullanıcı arayüzünü etkileyecek. Daha iyi animasyonlar, modern tasarımlar ve yeni özelliklerle gelecek olan Sun Valley güncellemesinin, ekim ayı içerisinde yayınlanması beklenmekte.

Yazar Hakkında

Talha Yılmazer
Talha Yılmazer Elektrik-Elektronik teknolojisi mezunuyum. Uzun yıllardır çeşitli web platformlarında içerik editörlüğü yapmakla birlikte, profesyonel makale hizmetleri sağladım. Şu anda Teknolojio'da kurucu ortak ve içerik editörü pozisyonlarında görev almaktayım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap