Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

WhatsApp'a Yeni Depolama Yöneticisi Gelecek

WhatsApp, üzerinde çalıştığı yeni depolama yöneticisi özelliğini kullanıcıları ile buluşturuyor. Eski depolama yöneticisine göre daha kullanışlı olacak olan yeni özellik kullanıcılar için oldukça rahat bir kullanım imkanı oluşturacak.

WhatsApp’ın eski depolama yöneticisi tüm içerikleri kategorilere ayırıyordu fakat tüm içeriklerin silinmesi işlemi kullanıcıların kolayca yapabildikleri bir işlem değildi. Yenilenecek olan depolama yöneticisi ile WhatsApp, bu işlemi daha kolay hale getirecek.

WhatsApp’ın yeni depolama yöneticisi ile kullanıcıların içeriklere olan ulaşımı ve kontrolü daha da kolaylaşacak. İçeriklerin çeşidine ve boyutuna göre kategorilendirilmesi ile içeriklerin temizlenmesi daha kolay hale gelecek. Ayrıca kullanıcılar sohbetlerde bulunan 5 MB'den fazla büyüklüğe sahip içerikleri ayrı biçimde görebilecekler ve hangi sohbetten hangi içeriği silmek istediklerini daha kolay bulabilecekler.

Yeni depolama yöneticisi için net bir tarih verilmese de özelliğin çok yakın bir tarihte kullanıma sunulacağı bekleniyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap