WhatsApp'a Durum İçin Yeni Güncelleme Geliyor

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp için durum güncellemelerine yönelik yeni bir test süreci başlatıldı. Uygulamada durum güncellemesi artık geri alınabilecek.

WhatsApp durum güncelleme özelliği uygulamada yepyeni bir deneyim başlatmıştı. Şimdi ise bu deneyimi daha da iyileştirebilmek adına yeni bir dönemin başlayacağı belirtildi. Önümüzdeki günlerde tüm kullanıcılar ile sunulacak yeni özellik Beta sürümlerde test ediliyor.

WABetaInfo tarafından keşfedilen yeni özelliğin son aşamaya geldiği belirtildi. Buna göre durum güncellemelerinde kullanıcılar tek bir dokunuş ile birlikte güncellemeyi geri alabilecek.

WhatsApp durum özelliği ne işe yarıyor?

WhatsApp durum 24 saat içerisinde otomatik bir şekilde kaybolan içerikler paylaşılmasına izin veriyor. Uygulama açıldıktan sonra durum sekmesi üzerinden durum paylaşan tüm kişilerin içeriklerini görmek mümkün olurken yeni özellik ile birlikte bu konuda kullanıcılara yeni bir seçenek daha sunulacak.

Paylaşılan durumun silinmesi ve geri alınabilmesi adına kullanıcılara yeni bir seçenek sunacak olan WhatsApp, böylece durumlar üzerinde kontrolü arttıracak. Yapılmak istenen işlemler artık daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilecek. 

 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap