Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Vidyozone Nedir? Vidyozone Nasıl İptal Edilir?

Vidyozone son zamanlarda insanların sıkça karşılaştığı durumlardan birisi diyebiliriz. Vidyozone üyeliği nedir? Vidyozone ne işe yarar? Vidyozone ücretli mi? Bu tarz sorular aklınızda olabilir. Bu soruların her birine cevap bulabileceksiniz. Ancak öncelikle bu servisin ne olduğunu tanımak gerek.

Birçok forumda ve aynı zamanda şikayet sitelerinde adı geçen Vidyozone aslında bir video izleme ve oyun oynama platformudur. Buna detaylı bir şekilde değineceğiz. Peki Vidyozone servisini bu kadar sıkıntılı yapan şey nedir? Elbette kullanıcılardan talep ettiği oldukça yüksek olan abonelik ücretidir.

Vidyozone servisi nedir?

Vidyozone, üyelerinin oyun oynayabileceği ve video izleyebileceği bir servistir. Bazı içerikler sadece Android telefonlar üzerinden görülebilmektedir. Vidyozone servisine abone olan kişiler vidyozone.mobil adresinde yer alan video içeriklerini sınırsız bir biçimde izleyebilmektedirler.

Abonelik devam ettiği sürece site üzerinden sınırsız video yayın akışı yapılabilmektedir. Peki bu abonelik tam olarak nasıl başlamaktadır? Vidyozone abonelikleri genelde film dizi izleme sayfalarında karşınıza çıkar. Buradaki reklamlara onay vermeniz durumunda bu servise otomatik olarak abone olmuş olursunuz.

Vidyozone.mobi nedir?

Vidyozone veya vidyozone.mobi ücretli bir servistir. Belirli bir operatöre abone olan herkes bu servise abonelik yapma imkanına sahiptir. Abonelik yapılması halinde çeşitli hizmetlerin sunulduğu söylenmektedir. Ancak sunulan hizmetin işlevsellik açısından pek bir artısının olduğunu söylemek mümkün değildir.

Bu nedenle Vidyozone ile ilgili bir bildirim yani kısa mesaj almanız durumunda aboneliği hemen iptal etmeniz gerekmektedir. Aksi durumda Vidyozone için abonelik ücreti ödemeniz söz konusu olacaktır. İptal işlemlerini yapmak için öncelikle abonelik sorgulaması yapmanız daha doğru olacaktır.

Vidyozone abonelik sorgulama nasıl yapılır?

Vidyozone için üyelik veya abonelik sorgulama işlemini 0850 333 36 63 numaralı telefondan gerçekleştirebilirsiniz. Bu numara Vidyozone müşteri hizmetlerine ait numaradır. Bu numarayı arayarak telefon numaranıza ait bir aboneliğin olup olmadığını sorgulamanız gerekir.

Aboneliğiniz varsa ödeyeceğiniz aylık ücret 64 TL şeklinde olacaktır. Üstelik bu miktara data ücretleri dahil değildir. Yani aynı zamanda internet paketinden yemiş olacaksınız ve hizmet karşılığında ekstra 64 TL ödemiş olacaksınız. Servisin elle tutulur bir şey sunmadığı düşünülürse Vidyozone iptal etme işlemi yapmanız doğru olacaktır.

Vidyozone nasıl iptal edilir?

Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell operatörlerinden birinin abonesi olmanız durumunda Vidyzone üyeliğinizi kolayca iptal edebilirsiniz. Bunu yapmak için gerçekleştirmeniz gereken şey basit bir biçimde bir kısa mesaj göndermektir. Aşağıdaki şekilde kısa mesaj göndererek aboneliğinizi iptal etmeyi başarabilirsiniz.

  • Vodafone aboneleri iptal vidyozone yazıp 1240'a SMS göndererek Vidyozone üyeliklerini iptal edebilirler.
  • Turkcell aboneleri iptal vidyozone yazıp 1240'a SMS göndererek Vidyozone üyeliklerini iptal edebilirler.
  • Türk Telekom aboneleri iptal vidyozone yazıp 3480'e SMS göndererek Vidyozone üyeliklerini iptal edebilirler.

Ayrıca Vidyozone üyelik iptalini dilerseniz Vidyozone müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hemen 0850 333 36 63 numaralı telefonu arayarak üyeliğinizi iptal etmeyi başarabilirsiniz. Vidyozone üyeliğini iptal işlemini gerçekleştirdikten sonra servisi kullanamayacak olduğunuzu unutmamalısınız.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap