VALORANT İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

VALORANT isim değiştirme nasıl yapılır? VALORANT isminizi değiştirmeyi mi düşünüyorsunuz? Bunu ücretsiz bir biçimde yapabilirsiniz. VALORANT isminizi değiştirmenize yardımcı olacak adımlar oldukça kolaydır. Ancak bunları bilmiyorsanız ücretsiz bile olsa isim değiştirme yapamazsınız.

Son dönemlerde oyuncular arasında oldukça popüler olan VALORANT, League of Legends'ın geliştiricisi olan Riot Games tarafından 2020 yılının Haziran ayında yayınlanmış bir oyundur. Çok oyunculu modu destekleyen birinci şahıs nişancı oyundur.

VALORANT nasıl bir oyundur?

VALORANT çok oyunculu ve takım tabanlı bir taktik nişancı oyunudur. VALORANT'ın oynanışına gelince, oyuncular dünyadaki çeşitli ülke ve kültürlere göre tasarlanmış bir dizi ajan ve karakterlerden biri olarak oynarlar.

Oyunda oyuncular, beş oyuncudan oluşan her bir takımın bulunduğu hücum veya savunma takımına atanır. Karakterlerin her biri dolum gerektiren benzersiz yeteneklerin yanı sıra benzersiz bir yeteneğe sahiptir. Diğer tüm silahlar oyun içi ekonomik sistem kullanılarak satın alınabilir.

Oyun çok oyunculu bir oyun olduğundan her oyuncunun başkalarına görünen adı vardır. Bu ad sizi temsil etmektedir. Dolayısıyla yapacağınız olumsuz hareketler veya olumlu hareketler VALORANT topluluğu tarafından hafızalara kazınmış olacaktır.

VALORANT isim değiştirme oyuncuların sıklıkla yapmak istedikleri bir şeydir. Oyunun oynanışından ve birçok durumdan ötürü oyuncular kendilerine başka isimler bulmak istemektedirler. Bunu yapabilmek için elbette doğru adımları takip etmek gerekmektedir.

VALORANT'ta isim değişikliği nasıl yapılır?

VALORANT oyununda oyuncular zaman zaman belirli sebeplerden ötürü oyun içi görünen adını değiştirmek istemektedirler. VALORANT oyununda her görünen ad kullanıcının Riot Games hesabına bağlı olduğundan ismi değiştirmek için buraya yönelmeniz gerekir.

  • Riot Games'in sitesinde Riot Account kısmına gidin ve hesabınıza giriş yapın.
  • Riot Games hesabınıza girişin doğruluğundan emin olmak için size e-posta ile bir kod gönderecektir. Bu kodu girdikten sonra hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
  • Daha sonra Riot ID sekmesine gidin, VALORANT görünen adının yanındaki kalem ikonuna tıklayın.
  • Yeni adınızı girin ve uygunluğunu kontrol edin. Uygun bir isim ise onu kaydedin.
  • Değişiklikler kaydedildiğinde VALORANT hesabınıza giriş yapın ve isminiz değişmiş olacaktır.

Burada önemli bir detaya dikkat etmek gerekmektedir. VALORANT isminizi sürekli olarak değiştiremezsiniz. Riot Games ücretsiz olarak isim değiştirmeyi 30 gün ile sınırlı tutmuştur. Dolayısıyla her 30 günde bir isim değişikliği yapma hakkınız olacaktır.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap