Valheim'in Muhtemeşem Yükselişi Devam Ediyor

Iron Gate AB firması tarafından geliştirilen, son günlerin en popüler oyunlarından biri Valheim'in yükselişi tam gaz devam ediyor.

Dünyanın en büyük oyun platformu Steam'daki yükselişi dikkat çeken Valheim, neredeyse üç haftalık sürede tam 3 milyon satışa ulaştı. Yaptığı satışın yanında oyunun anlık oyuncu sayısı da göz kamaştırdı.

Hayatta kalma oyun kategorisinde, geçtiğimiz hafta yakaladığı 367 bin anlık oyuncu ile en hızlı çıkış yapan oyun olmuştu. İnsanların oyunu denedikçe rakamların düşmesi beklenirken tersi bir durum yaşandı. 367 binlik anlık oyuncu sayısını 391 bine çıkaran Valheim'in bu hafta sonu anlık oyuncu sayısını daha da artırması bekleniyor.

Valheim Nasıl Bir Oyun?

İskandinav yaşamı ele alan bir hayatta kalma oyunu olan Valheim'de, oyuncular eşya olarak sadece kıyafete sahip olarak oyunun içerisine bırakılıyor. Oyuncular, bulundukları bölgede yaşamak için hem barınmak hem de düşmanlar ile savaşmak durumunda kalıyor.

Birçok oyuncu tarafından beğenilen ve 64,224 incelemenin %94'ünden olumlu dönüş alan oyun Steam'da 32 TL fiyata sahip. Valheim oyunu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz ve oyunu satın almak isterseniz, oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap