V-Moda, M-200 ANC Adlı Kablosuz Kulaklığını Tanıttı

ABD merkezli ses teknolojileri ve kulaklar üzerine üretim yapan V-Moda firması, oldukça güçlü özellikler barındıran M-200 ANC adlı kablosuz kulaklığını tanıttı.

V-Moda, M-200 ANC kulaklığı sahip olduğu teknik özellikler ile dikkat çekerken aynı zamanda kişiselleştirilebilir tasarımıyla da dikkat çekiyor. Özellikleri ve tasarım açısından yüksek kalitede olan kulaklığın fiyatının pek bütçe dostu olduğu söylenemez.

V-Moda M-200 ANC, 40 mm dinamik sürücülerle kaliteli bir ses deneyimi sunuyor ve aynı zamanda Hi-Res Audio ses sistemini de bünyesinde barındırıyor. Kulaklık normal kullanımda 20 saat pil ömrü sunuyor. Ayrıca kulaklığın sağ bölümüne elinizi koyduğunuzda çalma listesini durdurma özelliği de ilginç bir özellik olarak dikkat çekiyor.

Kulaklığın kişiselleştirme alanı tasarım ve uygulama alanında gerçekleşiyor. Bu bağlamda kulaklığın üzerinde bulunan alüminyum tabakalar değiştirilebiliyor ve mobil uygulama üzerinden kullanıcılar kendilerine uygun müzik tarzını ekolayzır üzerinden oluşturabiliyor.

V-Moda M-200 ANC Fiyatı Ne Kadar?

Yüksek kalitede ses, kişiselleştirmeler ve akıllı sistemleri ile V-Moda M-200 ANC 500 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap