Ubisoft, Amazon Luna Betasının Başlayacağı Tarihi Açıkladı

Ubisoft kısa bir süre önce paylaştığı yazıyla UPLAY+'ın adının UBISOFT+ olarak isim değiştirdiğini belirtti. Ayrıca firma, Amazon Luna beta sürecinin başlangıç tarihini paylaştı. Amazon Luna için 10 Kasım tarihini açıklayan şirket, Google Stadia için herhangi bir tarihe yer vermedi.

Bulut tabanlı oyun sistemlerinin gittikçe oyun kazanması üzerine Amazon'dan Amazon Luna adında bir girişim gelmişti. Amazon Luna'nın rakipleri Google Stadia, Xbox Cloud Gaming NVIDIA GeForce Now gibi platformlara karşı ne yapacağı merak konusu olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde erken erişime açılan Amazon Luna doğal bir biçimde Ubisoft desteğini arkasına almıştı. Ubisoft, birçok büyük yapımı Amazon Luna abonelerine sunmak için kolları sıvamaya karar vermişti. Kısa bir süre önce bir açıklama paylaşan Ubisoft bunun için net tarihi açıkladı.

Ubisoft paylaştığı blog yazısında Amazon Luna ve Google Stadia oyuncularının faydalanabilecek olduğu UPLAY+ üyeliğinin isminin değiştirildiğini açıkladı. Buna ek olarak şirket, yeni ismin UBISOFT+ olduğunu ve hizmetin 10 Kasım'dan itibaren erişilebilir olacağını belirtti.

100'den fazla Ubisoft oyununun yer aldığı UBISOFT+ hizmetinin ücretine blog yazısında yer verildi. Ubisoft'a göre hizmetin bedeli aylık 14.99 dolar olacak. Oyuncular bu yeni hizmetle birlikte Watch Dogs: Legion, Assassin's Creed Valhalla ve Immortals Fenyx Rising gibi yapımları da oynayabilecekler.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap