Twitter, Kaybolan Tweetler Sorununu Çözeceğini Açıkladı

Şirket, Çarşamba günü destek hesabından yaptığı açıklamada, Twitter'ın tweet'lerin kaybolmasını engelleyebilecek bazı değişiklikler yapmayı planladığını söyledi.

Zaman tünelinizde bir tweet'e bakıyorsanız ve aynı zamanda takip ettiğiniz bir başkası ona yanıt verdiyse vs, anasayfa aniden yenileniyor ve tweet görünümden kayboluyor. Bu düpedüz bir bug, bu nedenle Twitter sorunu çözmek için önümüzdeki iki ay içinde değişiklik yapmayı planlıyor.

Bir kullanıcıya yanıt olarak Twitter, düzeltmeye çalıştığı şeyi daha basit bir şekilde: "Bir Tweet'i görüntüden kaybolmadan durdurabilmenizi ve okuyabilmenizi istiyoruz." diyerek açıkladı.

İki aylık zaman çizelgesi, düzeltmenin anında yapılmayacağı anlamına geliyor, bu nedenle aynı sorunla halen karşılaşabilirsiniz. Twitter'ın hangi değişiklikleri yapmayı planladığı tam olarak belli değil.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap