Twitter Abonelik Hizmetinde Fiyatlar Sızdırıldı

Twitter için geçtiğimiz günlerde abonelik sistemi üzerinde geliştirmelerin sürdüğü ve kısa süre içerisinde kullanıma sunulacağı belirtilmişti. Yapılan son paylaşımlarda ise yenilik için fiyatın ne kadar olacağı ve özel bir ismin kullanılacağı açığa çıkarıldı. 

Twitter, yeni gelir alanları yaratabilmek için abonelik sistemini geliştiriyor. Şirkete çok yakın kaynaklar tarafından da onaylanan ve Twitter tarafından da hakkında kısa bir açıklama yapılan bu yeni özellik için gelen son sızıntılar ise sistemin nasıl işleyeceğini dair çok daha fazla veri sunuyor. Twitter'a gelmesi beklenen abonelik hizmeti hakkında ilk paylaşımlar sızıntıları ise ünlü Jane Manchun Wong’tan geldi.

Yeni özellik Twitter Blue olarak adlandırılacak!

Yapılan ilk incelemelerde, yeni özelliğin Twitter Blue olarak adlandırılacağı belirtildi. Kodlar üzerinden yaptığı araştırmalar ile birlikte pek çok teknolojinin ortaya çıkmasını sağlayan teknoloji uzmanı, yaptığı ilk incelemeler ile birlikte mevcut yeniliğin duyulmasını sağladı.

Twitter Blue sosyal ağa neler katacak?

Sızdırmalara göre Twitter'ın yeni abonelik planı 2,99 dolara satılacak. Abonelik alan kullanıcılar ise Twitter'da pek çok farklı özellikten yararlanma imkânına sahip olacak. Yapılan sızdırmalara göre mevcut yenilik kolay düzenlenme, geri al düğmesinin kullanılabilmesi gibi özellikleriyle abonelere farklı imkanlar sunacak. 

Jane Manchun Wong sızdırma hakkında yaptığı paylaşımda pek çok farklı yeni servis ve özelliğin de eklenmesinin mümkün olduğunu söyledi. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde Twitter tarafından tanıtımı yapılarak duyurulacak olan mevcut gelişme, abone olan kullanıcılara Twitter'da pek çok farklı imkan sunabilir.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap