Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Twitch Bit Nedir? Twitch Bit Ne Kadar?

Oyuncular, blog yazarları ve hatta video yapımcıları için popüler bir platform olan Twitch, çok çeşitli video yayınlarının keyfini çıkarmak ve eğlenceli vakit geçirmek için harika bir yerdir. Peki yayıncıların para kazanmasını sağlayan Twitch bit nedir? Twitch bit ne kadardır?

Canlı yayında yayınlanan oyunlardan yeni müziğin dağıtıma kadar Twitch çok yönlü bir platformdur. Hem yayıncılardan hem de görüntüleyenlerden oluşan büyüyen bir toplulukla etkileşim kurmak, sohbet etmek, keşfetmek ve katkıda bulunmak artık çok daha kolaydır.

Peki, Twitch'te yayıncılar nasıl para kazanıyorlar? Twitch for Newbie, Twitch Affiliate programı ve Twitch partnerliğinden para kazanmanın birkaç yolu vardır. Twitch bit bağışı ve kazanımı bu yollardan sadece birisidir.

Twitch Bit nedir?

Temel olarak Twitch Bit, sohbette gönderdiğiniz animasyonlu tezahürat ifadelerini ifade etmektedir. Bu, favori yayıncılarınızı desteklemenin en iyi yollarından biridir. Twitch Bit, çevrimiçi olarak kolayca satın alınabilen yayın içi para birimidir.

Twitch Bit ile ziyaretçilerin seslerini yükseltmeleri, en sevdikleri yayıncıları popüler platformda desteklemeler için harika bir yoldur. İster satın alarak ister ücretsiz çevrimiçi reklamlar izleyerek zaman içinde biriken Twitch Bit, yayıncı için önemli bir gelir kaynağı olabilmektedir.

Bit bağışı yoluyla alınan destek, yayıncıların daha güncel ve daha kaliteli içerik yüklemelerine olanak tanır. Bağış yaptığınız zaman seçebileceğiniz çok çeşitli ilginç grafikler ve emojiler vardır. Twitch Bit bu açıdan gelecek vadeden yayıncıları desteklemek için ideal bir yoldur.

Twitch Bit ne kadardır?

100 bit için 1.40 dolar ile 1.000 bit için 10 dolar arasında değişen fiyatlar vardır. İndirimli fiyatlar ilk kez satın alım gerçekleştiren kişiler için geçerlidir. Twitch Bit, izleyicilerin favori yayıncılarını bir düğmeyi tıklayarak desteklemelerine yardımcı olmanın güvenli bir yoludur.

Satın aldığınız Twitch Bit sayısını yansıtan çeşitli satın alma indirimleri vardır. Örneğin, 5.000 bit için %8 indirim ve 10.000 bit için %10 indirim alırsınız. Bu her türlü ihtiyaç için bir ödeme seçeneğinin olması anlamına gelmektedir.

Twitch Bit ne kadardır sorumuza geri dönecek olursak rakamlarla bunu açıklamak mümkündür. Ancak öncesinde belirtmek gerekirse Twitch Bit satın almak için Amazon Payments veya PayPal yollarından birini kullanmanız gerekecektir.

  • 100 Bit - 1.4$
  • 500 Bit - 7$
  • 1.000 Bit - 10$
  • 1.500 Bit - 19.95$
  • 5.000 Bit - 64.40$
  • 10.000 Bit - 126$
  • 25.000 Bit - 308$

Ancak bu izleyici açısından böyledir. Birisinin size 500 bit bağışladığını düşünelim. Bu durumda alacağınız rakam 7$ olmayacaktır. Sizin bu bağıştan elde edeceğiniz rakam 5$ olacaktır. Bir başka ifadeyle 100 bit 1 dolara eşit demektir.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap