Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Turkcell Superbox'a Lokasyon Sınırlaması Gelebilir

Turkcell Superbox hizmetinin sözleşme metninde yer alan bir maddeye göre uygulamanın faaliyete geçmesi halinde kullanıcılar altyapısız internet hizmeti sunan Superbox’u sadece iki konumda kullanabilecek.

İşte O Madde!

‘’Turkcell Superbox ücretsiz olarak en fazla 2 farklı lokasyonda kullanılabilir, 2 lokasyondan fazla kullanılmak istendiğinde onaylı olarak ek lokasyon alınabilir.

Ücretli ek lokasyon servisi şu anda devrede değildir, devreye alındığında müşterilerimizden onay alınarak ve Web Sitesi’nde yer alan güncel lokasyon kullanım fiyatları üzerinden servisten yararlanılabilecektir.’’

Turkcell, bu madde ile Superbox hizmeti kullanan abonelerini şimdilik olmasada ilerleyen dönemlerde 2 lokasyon seçeneği ile sınırlandırabilir. Söz konusu olan madde henüz uygulamada olmadığı için Superbox kullanıcıları şu an diledikleri lokasyonda internet erişimi sağlayabilirler.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap