Türk Yapımı Korku Oyunu Duyuruldu: A Way To Be Dead

Crania Games, tarafından geliştirilen korku temalı A Way To Be Dead adlı oyun duyuruldu ve Steam platformunda yerini aldı.

Crania Games, ilk olarak 2017 yılında piyasaya çıkardığı Roots of Insanity adlı oyunun hikayesini A Way To Be Dead adlı oyunda devam ettiriyor. Bu bağlamda Roots of Insanity'de yer alan hikaye ve karakterler yeni oyunda da kullanılıyor.

A Way To Be Dead, Steam platformunda kısa bir tanıtım yazısı ve tanıtım videosu ile yerini aldı. Crania Games, Steam platformunda oyunu ''A Way To Be Dead, epilepsi krizleri sonrasında akıl sağlığını büyük oranda kaybetmiş bir doktorun, zombiler tarafından istila edilmiş bir hastanede hayatta kalmaya çalışan bir grup insanı öldürmeye çalışmasını konu alan, asimetrik, çok oyunculu (4vs1) bir korku oyunudur. A Way To Be Dead, Roots of Insanity dünyasına farklı açılardan bakmamızı sağlayan bir çok oyunculu oyun olma özelliğine sahiptir. Bu oyundaki tüm karakterler Dr. Riley, hastalar ve hatta zombiler bile Crania Games'in ilk oyunu Roots of Insanity'nin dünyasına aittir.'' sözleri ile duyurdu.

Crania Games, Steam platformunda yer alan oyunu için henüz bir çıkış tarihi belirlemedi. Oyun ile ilgili tanıtım videosuna ve görsellere göz atmak için buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap