The Enigma Machine, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

The Enigma Machine, Enigma Technologies tarafından geliştirilen ve Enigma Corporation tarafından yayınlanan bir oyundur. Indie tarzında olan oyunda yapmanız gereken düzensiz olan bir yapay zekanın zihnine girip orada yolculuk etmektir.

Kendi halinde bir yayın platformu olan Itch.io tarafından Cadılar Bayramı için özel olarak ücretsiz yapılan oyunlardan birisi olan The Enigma Machine, özellikle indie ve korku oyunu sevenlerin ilgisini çekecek cinsten bir oyun denilebilir.

The Enigma Machine oyununda temel hedefiniz stabil olmayan bir yapay zekanın zihninin içerisine girip orayı araştırmak. Karşılaşacağınız şeyler hem biraz korkutucu hem de ilgi çekici olacağı için oyun sizi kendi içerisine çekmeyi başaracak.

Itch.io tarafından Cadılar Bayramı etkinliğine özel olarak ücretsiz bir biçimde sunulan oyunu elde etmek için The Enigma Machine adresini ziyaret edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir hesap oluşturmak ve ardından Download butonunu kullanmaktır.

The Enigma Machine Sistem Gereksinimleri

The Enigma Machine oyununu 1080p çözünürlükte akıcı bir biçimde oynamak istiyorsanız modern sayılabilecek bir işlemciye ve ekran kartına sahip olmanız yeterli olacaktır. Oyunun istediği sistem gereksinimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7100 / nForce 630i
  • Depolama Alanı: 200 MB

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap