Telegram’da Sınırsız Görüntülü Görüşme Dönemi Başlıyor!

Telegram'a getirilen son güncelleme, görüntülü arama ve canlı yayınlara sınırsız sayıda katılımcının eklenmesine imkan tanıyor.

Telegram, 2021 yılı itibariyle grup görüşmelerini daha etkin hale getirmeye başladı. Yapılan yenilikler ile birlikte sesli sohbetlere ek olarak video görüşmelerinde de kapsamlı yenilikler yapan şirket, şimdi sınırsız görüntülü görüşme döneminin başladığını açıkladı. Yapılan resmi açıklamaya göre artık sınırsız katılımcı görüntülü görüşmelere eklenebilecek.

Üstelik katılımcılar için daha gelişmiş denetimlere sahip olacak yöneticiler, katılımcılara el kaldırma ve sohbete katılmak gibi yetkiler atayabilecek. Böylece daha interaktif sunumların ve görüşmelerin yapılabileceği Telegram, sınırları kaldırarak daha iddialı olduğunu gösterdi.

Telegram Güncellemesi Dikkat Çekti!

Telegram güncellemesinde sunulan tek yenilik katılımcıların sınırlarının kaldırılması değil. Kullanıcılar kanallar arasında daha kolay bir şekilde geçiş yapabileceği gibi, okunmamış mesajlar için gelişmiş bir destek elde edecek. Kanalın sonuna gittikten sonra uygulamada okunmamış başka bir mesaj olup olmadığı kontrol edilecek ve kullanıcıların okunmamış mesajlara ulaşabilmesi adına kanallar arasında geçiş yapmasına ve direkt okunmamış mesaja ulaşması sağlanacak.

Güncellemeler arasında yer alan diğer yeni yenilik ise çıkartma önerilerinin artık ön izlemeler ile sunulması. Yeni animasyonlar, trend olan çıkartmalar yeni güncellemede diğer öne çıkanlar arasında.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap