Tekken Serisi 50 Milyon Satış Rakamına Ulaştı

İlk defa 1994 yılında Bandai Namco Studios tarafından oyun dünyasına sunulan Tekken serisi geçen 26 yılda oyun konsolları, bilgisayar ve telefon gibi cihazlarla birlikte bir çok insanın hayatında yer almış ve almaya devam etmektedir.

Katsuhiro Harada Twitter üzerinden bugün Tekken 7'nin satış rakamının 6 milyon olduğu açıkladı. Tekken 7, 2015 yılında Arcade için piyasaya çıkmış, 2017 yılında ise bilgisayar ve oyun konsollarındaki yerini almıştı. Tekken 7'nin önceki haftalarda gösterime giren fragmanın da 4. sezona geçiş yapılacağı bunun yanında yeni karakterler ve haritaların ekleneceği açıklanmıştı. Yeni karakterlerden biri ise Kunimitsu ismiyle bir Ninja!

Tekken serisini seven oyunculara bir diğer güzel haber ise Steam'den geldi. Tekken serisinin son oyunu olan Tekken 7 yarın geceye kadar Steam platformunda %75 indirimli olarak 29,75 TL'ye meraklılarını ve sevenlerini bekliyor. Bunun yanında oyunun Ultimate Edition paketi ise 67,25TL'lik fiyata indirilmiş durumda.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap