TAG Heuer ve Nintendo Ortaklığıyla Geliştirilen Akıllı Saat Tanıtıldı

Akıllı saat pazarının yeni üyesi TAG Heuer ve Nintendo işbirliği ile geliştirilen özel saat oldu. Saat sınırlı sayıda üretilecek.

TAG Heuer ve Nintendo arasındaki gerçekleştirilen özel işbirliği, yeni bir saatin ortaya çıkmasını sağladı. Çelik bir kasaya sahip olan ve oldukça güvenli bir şekilde üretilen yeni TAG Heuer akıllı saat modeli, seyahat çantasına kadar çok özel bir model. TAG Heuer x Super Mario Limited Edition olarak adlandırılan ve daha çok Super Mario saati olarak da tanımlanan akıllı saat, iki özel saat kayışı ile birlikte geliyor. Kenar renkleri kırmızı olan siyah deri bir kayış ile kırmızı lastik spor bir kayış ile kutudan çıkan saat, böylece farklı kombinlere uygun kayışın takılmasını da sağlıyor.

TAG Heuer x Super Mario Limited Edition özellikleri neler?

Bu özel sürüm, kullanıcıların gün içerisindeki hareketine odaklanıyor. Özel bir saat arayüzünün bulunduğu akıllı saatte, adım hedefine yaklaşıldıkça ekranda yer alan Mario daha da güçleniyor ve parkurda ilerliyor. Hedef tamamlandığında ise oyundan alışkın olduğumuz bölüm sonundaki bayrağı aşağıya kaydıran Mario, böylece kullanıcıların da kolayca bilgi almasını ve adım takibi yapmasını sağlıyor.

Bu özel saat arayüzleri sınırlı sayıda üretilecek. Ancak TAG Heuer x Super Mario Limited Edition modellerinin dışında TAG Heuer Connected Wear OS saatlerinde de arayüz satışa sunulacak. Böylece Super Mario hayranları için tüm modellerde destek sağlanacak.

Sınırlı sayıda üretilen saat bu hafta piyasaya sürülecek. Bu nedenle yeni Wear OS işletim sistemine sahip olmayacak. Yalnızca 2.000 adet üretimi yapılacak saat 15 Temmuz'dan itibaren satışa çıkarılacak. Saatin etiket fiyatı ise 2.150 Dolar.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap