Super Mario Filmi Resmi Olarak 2022'de Geliyor!

Artık resmileşti! Super Mario filmi 2022 için hazırlanıyor. Nintendo ayrıca Mario yaratıcısı Shigeru Miyamoto'nun projede işbirliği yaptığını ve animasyonlu filmine bir güncelleme sağladığını yeniden onayladı.

Haberlerin kaynağı Nintendo’nun Kurumsal Yönetim Politikası Brifingi. Sonunda CG Super Mario filmi için resmi bir yayın penceresi elde ettiğimiz için, hem büyük hem de küçük ekranlarda Big N'nin geleceği için ilginç bir görünüm veriyor.

Super Mario filmi, Nintendo'ya göre "2022'de sinemalarda gösterime girecek" ve prodüksiyon sorunsuz bir biçimde ilerlemekte. Filmin yapım ekibi ise bizi Minions ile buluşturan Illumination Entertainment. Bu elbette beklentilerin bir nebze daha fazla olmasını sağlıyor.

En azından, Nintendo ve Illumination, Bob Hoskins'in şişman bir tesisatçı olarak oynadığı, kötü alınan 1993 yapımı canlı aksiyon Mario filmini unutturmak istiyor diyebiliriz. Bunun dışında filmle ilgili elde herhangi bir bilginin olmadığını hatırlatmak gerek.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap