Şubat Ayında Xbox Live Gold'da Yer Alacak Ücretsiz Oyunlar Açıklandı

Teknoloji devi Microsoft, şubat ayı içerisinde Xbox Live Gold üyesi olan kullanıcıların yararlanabileceği ücretsiz oyunları duyurdu.

İndirimler ve ücretsiz oyunlar ile sahip olduğu oyun platformuna üye olan kullanıcılarını sık sık sevindiren Microsoft, Resident Evil, Indiana Jones and the Emperor's Tomb gibi popüler oyunların bulunduğu toplam 5 oyunu şubat ayı için ücretsiz yaptı.

Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine ücreti 71.25 TL olan Resident Evil adlı oyunu, ücreti 269 TL olan Gears 5 adlı oyunu, ücreti 39 TL olan Dandara: Trials of Fear Editions adlı oyunu, ücreti 30 TL olan Breakdown adlı oyunu ve yine ücreti 30 TL olan Indiana Jones and the Emperor's Tomb adlı oyunu ücretsiz olarak sunuyor.

Bugün duyurulan haberde Resident Evil ve Gears 5 adlı oyunlar 30 gün boyunca ücretsiz olacak. Diğer oyunların ücretsiz olacağı süreler ise şöyle;

  • Breakdown 16 Şubat - 28 Şubat arası
  • Dandara: Trials of Fears Edition 16 Şubat - 15 Mart arası
  • Indiana Jones and the Emperor's Tomb 1 Şubat - 15 Şubat arası

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap