Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

SteelSeries, Aerox 3 Oyuncu Mouseunu Tanıttı

Danimarka merkezli SteelSeries şirketi, yeni oyuncu mouseu olan Aerox 3’ü tanıttı. Aerox 3, Bal peteği tarzı tasarımı ve su geçirmezliğinin yanında yüksek fiyatı ile dikkatleri çekiyor.

Oyuncu ekipmanları üreten SteelSeries, Aerox 3’ü hem kablolu hem de kablosuz olarak ürettiğini açıkladı. Hafif mouseler arasında kendine yer edinecek olan Aerox 3’ün kablolu modelinin ağırlığı 57 gram, kablosuz modelinin ağırlığı ise 66 gram olarak belirtildi.

Kablosuz Aerox 3 kullanıcılarına Bluetooth ve 2,4 GHz bağlantı seçenekleri sunuyor. Oyuncular mouseu Bluetooth bağlantısı ile 200 saate kadar, 2,4 GHz bağlantısı ile 80 saate kadar kullanabiliyor. Aerox 3, USB-C bağlantısı sayesinde şarj olurken aynı zamanda şarj esnasında da kablolu bağlantı ile kullanılabiliyor. Ayrıca mouse, 15 dakikalık şarj ile 40 saatlik kullanım imkanı da sunuyor.

Aerox 3, kablosuz modelinde TrueMove Air sensörünü kullanırken kablolu modelinde ise TrueMove Core sensörünü kullanıyor. Fare genel olarak Rival3’ün tasarımı ve özelliklerine benzesede en büyük fark bal peteği tasarımı ile gerçekleşiyor.

Aerox 3’ün Fiyatı Ne Kadar?

10 Kasım tarihinde satışa sunulacak olan Aerox 3’ün kablosuz modeli 100 dolar, kablolu modeli ise 60 dolar fiyat etiketine sahip.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap