Steam Kış İndirimleri Ne Zaman Olacak?

Dünyanın en büyük dijital oyun yayıncılarından biri olan Steam, her yıl gerçekleştirdiği mevsimsel indirimlere bu yılda da devam edecek. Bu yılın Steam indirimleri tarihleri ise resmi olarak belli oldu. Öncelikle Cadılar Bayramı için indirim sezonu açılacak ve Aralık/Ocak ayıyla kapanış yapılacak.

Önce Steam Cadılar Bayramı İndirimleri

Steam'in yılda dört kez gerçekleştirdiği mevsimsel indirimlerden farklı olarak gerçekleştirdiği Cadılar Bayramı etkinliği tarihi gittikçe yaklaşıyor. 29 Ekim - 2 Kasım tarihleri arasında yapılacak bu etkinlikle özellikle korku temalı oyunların indirime girmesi bekleniyor.

Bunun dışında Cadılar Bayramı dönemiyle ilgili indirime girecek geniş kapsamlı oyunların olması pek beklenmiyor. Bunun sebebi ise ardı ardına gelecek olan iki mevsimsel indirimin olması. Steam özellikle tüm cephaneliğini yılın son indirimlerine saklıyor diyebiliriz.

Sonbahar ve Kış İndirimleri

Cadılar Bayramı etkinliğinin bitişinin ardından Sonbahar indirimleri başlayacak. Steam'in mevsimsel etkinliklerinden biri olan bu etkinlik 25 Kasım 2020 tarihinde başlayıp 1 Aralık 2020 tarihinde son bulacak. Bir dizi ilgi çekici oyunun indirime gireceği bu sezonu iyi değerlendirmek gerek.

Ancak asıl indirim furyası kış indirimleriyle birlikte başlayacak. Yaz indirimlerinin ardından en büyük indirimlerin gerçekleştirildiği dönem olan kış indirimlerinde birbirinden yeni ve güncel oyunlarda yapılan indirimleri görebileceğiz.

22 Aralık 2020 tarihinde başlayacak olan Steam kış indirimleri, 5 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek. Belirttiğimiz gibi birçok oyunda, temalı ek paketlerde ve diğer ögelerde asıl indirimlerin yapılacağı dönem kış indirimleri dönemi olacak.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap