Spotify, Telefondaki Diğer Müzikleri de Dinleyebilme Özelliği Getiriyor

Spotify'ın bir süredir üzerinde çalıştığı telefondaki diğer müzikleri de dinleyebilme özelliği, son kullanıcıya ne zaman sunulacağı bilinmese de Android cihazlarda keşfedilmesi ile yakında bizlerle olacağa benziyor.

Bir çok kullanıcının Spotify'a gelen bu özelliğe oldukça sevinmesine rağmen, Spotify'ın diğer rakiplerinde diğer müzikleri dinleme özelliği zaten mevcuttu. Bu durum Spotify için artık bir gereklilik haline gelmişti desek, yanlış bir şey söylemiş olmayız.

Yaptığı tersine mühendisliklerle adından söz ettiren Jane Manchun, özellikle Android işletim sistemi üzerinde yaptığı çalışmalarda Spotify'ın telefondaki diğer müzikleri de çalabildiğini gösterdi. Yani Spotify kullanıcıları bu özellik sayesinde satın alınmış olmasa veya farklı bir ortamdan yüklenmiş olsa dahi telefondaki diğer müzikleri de Spotify uygulaması içerisinden kontrol edebilecek.

Ayarlar menüsüne eklenecek yeni bir özellikle kullanıcılara sunulması beklenen bu özellik, kullanıcı tarafından aktif edildikten sonra telefondaki tüm müzik dosyalarını, Spotify'a entegre edecek. Buradaki tek handikap, bu özelliğin sadece premium kullanıcılarına mı özel olacağı yoksa herkese açık olarak sunulacağı mı!?

Yazar Hakkında

Sinan Yorulmaz
Sinan Yorulmaz 2008 yılından beri blog yazan yazar, Teknolojio'da da kurucu pozisyonunda yer almaktadır. Elektrik-elektronik mezunu olmakla birlikte, yazılım geliştirme uzmanı olarak iş hayatına devam etmektedir. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap