Spotify Premium TikTok Kullanıcılarına Ücretsiz Olacak!

TikTok ile Spotify arasında yapılan yeni anlaşma, kullanıcılara ücretsiz fırsatlar sunacak. TikTok kullanıcıları 3 aylık ücretsiz Spotify Premium aboneliğine sahip olabilecek.

TikTok daha fazla kullanıcıya ulaşmak ve platformun daha cazip hale gelmesini sağlamak adına çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan yeni açıklama ile birlikte TikTok ile Spotify arasında özel bir anlaşmanın yapıldığı belirtilirken, anlaşma dahilinde şartları sağlayan tüm kullanıcılar 3 aylık Spotify Premium aboneliğin alabilecek. İlgili özellikten sadece belirli ülkelerdeki kullanıcılar faydalanacak.

7 ülke ile sınırlandırılan yeni kampanyada, Türkiye de kampanyaya dahil edildi. Türkiye dışında ise Polonya, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya ve İngiltere'deki kullanıcılar yeni kampanyadan yararlanabilecek. 

3 Ay Ücretsiz Spotify Premium abonelik şartları neler?

TikTok tarafından yapılan açıklamada 3 aylık ücretsiz premium aboneliğinin alınabilmesi adına kullanıcıların bazı kurallara uyması gerekiyor. Buna göre kullanıcılar için getirilen şartlar şöyle;

  • 18 yaşından büyük olmak
  • Daha önceden Spotify Premium aboneliği almamış olmak (TikTok üyelik bilgileriyle)

Belirtilen iki şartı taşıyan kullanıcılar TikTok tarafından dağıtılacak promosyon kodlarını kullanarak 3 aylık Spotify premium aboneliği kampanyasına katılabilecek. Mevcut promosyon kodlarına ulaşmak adına ise TikTok uygulamasında ki profil sayfasında yer alan TikTok ödüller bölümüne giriş yapılması yeterli. 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap