Spotify, iOS ve Android için Yeni Arama Filtreleri Sunuyor

İOS ve Android için Spotify, yeni filtrelerle aramayı kolaylaştırmak için küçük bir güncelleme getiriyor. Bu değişiklik hem ücretsiz hem de Premium abonelere geliyor.

Spotify, yeni arama filtrelerinin bugünden itibaren kullanıma sunulduğunu ve aradığınız müzikleri veya podcast'leri bulmayı daha sorunsuz hale getirmeyi planladıklarını söylüyor. Basit bir aramayla, sevdiğiniz sanatçılara, parçalara ve bölümlere ait tüm müzik ve podcast dünyasını keşfedebilirsiniz.

Mutfaktaki becerilerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Seçilmiş akşam yemeği için oluşturulmuş çalma listelerine, favori şefleriniz ve mutfaklarla bezenmiş podcast bölümlerine göz atmak ve hatta bir sonraki yemeğiniz için kullanıcılar tarafından oluşturulmuş çalma listelerini bulmak için arama çubuğuna "yemek pişirme" yazmanız yeterli.

Yeni arama filtreleri şunları içeriyor: En iyi sonuçlar, sanatçılar, şarkılar, çalma listeleri, albümler ve podcast'ler ve şovlar ve profiller.

Son zamanlarda Apple, aramayı kolaylaştırmak için aynı filtre özelliğini App Store'a getirdi. Spotify arama filtrelerini arama çubuğunun hemen altında bulabilirsiniz. Arama sonuçlarınızı daha hassas hale getirmek için birine hafifçe dokunun.

Spotify, güncellemenin bugünden itibaren kullanıma sunulduğunu ve tüm ücretsiz ve premium kullanıcıların "önümüzdeki haftalarda" özelliği görebileceklerini söylüyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap