Spotify'dan Yeni Premium Abonelik: Premium Mini

En popüler müzik dinleme platformlarından biri olan Spotify, kullanıcılarına düşük ücretli yeni üyelik paketleri sunuyor. Premium Mini adı verilen yeni paketler Spotify tarafından duyurularak Hindistan'da kullanılmaya başlandı.

Premium Mini paketi, kullanıcılara haftalık ya da günlük olarak sunulacak. Yeni Premium Mini paketi uygulamayı sınırlı kullananlar adına oldukça elverişli olacak. Ancak normal bir premium abonenin sahip olduğu tüm özellikleri kullanamayacaklar.

Her ne kadar yeni paketin ismi ''Premium Mini'' olsa da kullanıcılar bazı premium aboneliğin getirdiği özellikleri kullanamayacak. Premium Mini paketi müzik indirme kısıtlaması da getiriyor, paket kullanıcıları yalnızca 30 müzik indirebilecek. Bunun yanında web ve masaüstü uygulamalarında premium özellikleri aktif olmayacak.

Fiyatlandırma konusunda ise Premium Mini paketi bazı kullanımda olan premium paketlerinden daha uygun fiyata denk gelebilir. Hindistan'da kullanıma sunulan yeni paketlere günlük abonelik için 7 Hindistan Rupisi, haftalık abonelik için ise 25 Hindistan Rupisi fiyatları belirlendi. Belirlenen fiyatları ülkemizin para birimine çevirdiğimizde ise günlük abonelik için 74 kuruş, haftalık abonelik için ise 2.6 TL civarına denk geliyor. Ancak bu fiyatlandırmalar ülkemiz için değişiklik gösterebilir.

Dünyanın en geniş abonesine sahip platformlarından biri olan Spotify'ın yeni abonelik paketlerini dünya genelinde ne zaman kullanıma sunacağı ise henüz bilinmiyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap