Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Spotify Aile Paketi Zamlandı

Spotify, en çok kullanıcının aynı anda müzik dinleyebildiği aile paketinin fiyatını artırdı.

Spotify'ın kullanıcılarına sunduğu dört paketten biri olan Aile paketi bugün itibariyle zamlandı. Premium paketler arasında yer alan Aile paketinin 26.99 TL olan fiyatı 29.99 TL'ye yükseldi. Mart ayından itibaran Aile paketi kullanıcıları yeni fiyatlandırma üzerinden ödeme yapacak.

Aile paketine yapılan zammı e-posta göndererek duyuran Spotify şu sözleri söyledi; ''Ailece ya da bireysel olarak keyfini çıkarabileceğin yeni içerikler ve özelliklerle en iyi deneyimi sunmak amacıyla, yenilik ve yatırım yapmaya devam edebilmemiz için 1 Şubat 2021 tarihinden itibaren Aile için Premium planının fiyatını artırıyoruz.

Daha önce ayda 26,99 TL olan Aile için Premium'un yeni fiyatı ayda 29,99 TL olacak. Aile için Premium üyesi olduğundan dolayı mevcut fiyattan bir ay daha yararlanabileceksin. Yani, senin için yeni fiyat Mart ayındaki fatura tarihinden itibaren geçerli olacak.''

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yapılmış Yorumlar (1)

03 Şubat 2021, 09:28

Herşeye zam bari buna zam gelmeseydi :(

Yorum Yap