Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Sony Yeni Akıllı Saati Wean 3'ü Tanıttı

Sony, üç farklı gövde seçeneği bulunan yeni akıllı saati Sony Wena 3'ü kullanıcılarına tanıttı. Deri, silikon ve metal gövde ile tanıtılan bilekliğin en dikkat çeken özelliği saatin bir bileklik olabilmesi. Sony Wena 3'ün ekranı kavisli özelliğe sahip olduğundan kayışa normal bir saat takılabiliyor buda aynı anda hem normal hem de akıllı saate erişim anlamına geliyor.

Sony, ekranda grafit maddesini kullanarak kavisli ekranını daha da güçlendirdiğini açıkladı. 5 ATM su geçirmezlik özelliğine ve 90 cm'den düşmelere dayanıklı olan saat kullanıcısına güven veriyor.

Tek şarj ile 7 günlük kullanım süresi olan akıllı saat Amazon'un akıllı sesli asistanı Alexa'ya sahip. Saatin içinde mikrofon ve hoparlörde farklı olarak ivme ölçer ve çift optik kalp atış hızı sensörleri de bulunuyor.

Sony yaptığı açıklamasında akıllı saatin benzersiz bir algoritmayla desteklenerek sağlık uygulamalarında en iyilerden olduğunu ifade ediyor. Sony Wena 3 şu an Japonya'da satışa sunulmuş durumda. Türkiye'de satışının olacağı hakkında net bir açıklama yapılmadı.

Sony Wena 3'ün Modelleri ve Fiyatları

  • Sony Wena 3 Metal Varyant 314 dolar
  • Sony Wena 3 Premium Varyant 333 dolar
  • Leather Brown modeli 285 dolar
  • Leather Premium Black modeli 304 dolar
  • Silikon Kauçuk kayışlı modeli 228 dolar

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap