Sony'nin Yeni Kablosuz Kulaklıkları İçin Tanıtım Videosu Sızdırıldı!

Sony, 2019'dan kablosuz kulaklıklarına yönelik yenileme sunmadı. Ancak Reddit üzerinden yapılan yeni paylaşımda Sony’nin yeni kablosuz kulaklıkları için hazırladığı tanıtım sızdırıldı.

Sony tarafından son günlerde gündem gelen bilgilerde WF-1000XM4 adıyla yeni bir kablosuz kulaklık modelinin geliştirildiği belirtiliyordu. Şirket tarafından henüz doğrulanmamış olsa da pek çok farklı kaynakta yer alan gelişmeler, yeni bir kulaklığın tanıtılacağını gösteriyordu. Ancak Sony tarafından henüz bir adım atılmamış olmasına karşın yapılan bir sızdırma ile Sony’nin yeni modeli için hazırladığı reklam filminin izlenmesini sağladı.

 WF-1000XM4 Özellikleri Neler Olacak?

WinFuture tarafından yayınlanan yeni rapora göre , Sony'nin yeni kulak içi kulaklıkları, yüksek çözünürlüklü ses sunabilecek işlemciden güç alacak. Üstelik Sony tarafından geliştirilen LDAC standardını da destekleyen işlemci, performansıyla Sony’nin bugüne kadarki en iddialı modellerinden birisi olacak. Kabalık ortamlarda kullanıcı sesinin ayırt edilmesini sağlayan hassas ses alma gibi özelliklerle donatılan uygulama, özellikle yoğun çalışma alanlarında kullanıcılar için kolaylık sağlayacak.

Pil ömründe ise kullanıcıların ANC kullanımını göz önünde bulundurması gerekiyor. ANC etkinken tek şarjla 8 saate varan bir kullanım elde edebilmek mümkün. Özellik devre dışı bırakıldığında ise bu süre 12 saate kadar çıkabiliyor. Hem USB-C üzerinden kablolu şarjı hem de Qi uyumlu kablosuz şarj cihazlarını destekleyecek kablosuz kulaklıklar, uzun süre sağlayacağı destek ve şarjdaki enseliğiyle de kolay bir kullanım sunuyor. IPX4 sertifikasıyla birlikte gelecek cihazlar ter ve yağmura karşı da dayanıklı.  279 Euro fiyatla piyasaya sunulması beklenen modeller için sızdırılan reklam filmi ise şöyle,

 

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap