SEGA 60. Yılını Büyük İndirimlerle Kutluyor

Japonya'dan başlattıkları oyun maceralarını 60 yıl boyunca sürdürmeyi başaran SEGA, bunun şerefine Steam platformu üzerinden yayınlanan oyunlarına çeşitli indirimler yaptı. Buna ek olarak firma nostaljik bir hava olması için oyunların kapak görüntülerinde ufak değişiklikler yaptı.

Steam üzerinden kutlanan ve ilginç bir yapıya sahip olan bu durum pek çok oyuncunun dikkatini çekmiş ve beğenisini kazanmış durumda. SEGA yaptığı kapak görseli değişikliklerde Genesis, Mega Drive, Game Gear, Dreamcast gibi konsollara atıflarda bulundu.

İndirime sunulan oyunlar arasında Persona 4 Golden gibi yeni yapımlara ek olarak, firmanın en çok satan oyunlarından olan Total War: Warhammer, Total War: Warhammer II ve Yakuza Kiwami 2 gibi oyunlar da yer alıyor.

Etkinlik kapsamında yukarıdakilere ek olarak birçok yapımın indirime sunulduğunu hatırlatmak gerek. İndirim listesi için elbette SEGA'nın Steam sayfasını ziyaret etmek çok daha doğru olacaktır. İndirimler 19 Ekim tarihine kadar herhangi bir değişiklik olmadan devam edecek.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yapılmış Yorumlar (1)

12 Ekim 2020, 14:20

Güzel indirimler var fakat oyunlar iyi mi orası meçhul :)

Yorum Yap