Samsung, Yeni Akıllı Monitör Modellerini Duyurdu

Samsung’un Akıllı Monitör yelpazesi genişliyor. Şirketin Tizen destekli akıllı bilgisayar ekranları serisi artık 43 inç 4K M7 modelinin yanı sıra, bugüne kadar piyasaya sürülen en büyük ve en küçük Akıllı Monitörleri olan 24 inç 1080p M5’i içeriyor.

Samsung, geçen yıl Akıllı Monitör’ü tanıtırken, hem iş hem de eğlence için tasarlanmış "her şeyi yapabilen" bir ekran olarak tanımladı. Ekranlarda yerleşik olan hoparlörler ve Samsung'un Tizen platformu sayesinde akıllı TV özelliği var, bu da Netflix gibi uygulamaları doğrudan cihazda açabileceğiniz anlamına geliyor.

Ayrıca Office 365 gibi uzak masaüstü erişimi ve üretkenlik yazılımlarını da kullanabilecek. Akıllı Monitörler Alexa, Google Assistant ve Bixby ile çalışan uzaktan kumandaya sahip ve ayrıyeten Samsung’un Galaxy akıllı telefonlarda bulunan, masaüstü tarzı ortam olan DeX için kablosuz desteği de bulunuyor.

M7 serisi artık 43 inç ve 32 inç 4K seçeneklerini içeriyor. 1080p paneller kullanan M5 serisi ise 24 inç, 27 inç ve 32 inç boyutlarında olacak. Samsung ayrıca 27 inç ve 32 inç M5 Akıllı Monitörün beyaz modelini de tanıttı.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap