Samsung'un Bir Sonraki Büyük Donanımı 3 Ağustos'ta Gelebilir

Samsung'un Galaxy S21 FE'nin üretimini durdurduğu söylenmişti, ancak bu, gelecek olan diğer cihazlarının planlandığı gibi olmadığı anlamına gelmiyor. Sızan bilgileri paylaşan Max Weinbach, Samsung'un yeni akıllı saatleri ve katlanabilir telefonları için olası lansman tarihini açıkladı.

Weinbach'ın tweet'ine göre, Galaxy Watch 4, Watch Active 4, Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold 3, 3 Ağustos'ta piyasaya sürülebilir. Weinbach, bunun bir sonraki Samsung Unpacked konferansının tarihi olduğunu açıkça belirtmiyor. Ancak, piyasaya sürülebileceği söylenen cihaz sayısıyla, Samsung'un o gün çadır etkinliğine ev sahipliği yaptığı çok iyi bir şekilde anlaşılabiliyor.

Lansman tarihi, Samsung'un Galaxy Note 20'yi duyurduğu geçen yılki 5 Ağustos Galaxy Unpacked etkinliğiyle de aynı güne denk geliyor. Galaxy Z Flip 3 ve Z Fold 3'ün bu yıl Note serisinin boşluğunu doldurması beklendiğinden, Samsung'un bütün hepsini aynı anda duyurması daha uygun olabilir.

Weinbach'ın sızıntı bilgisine ek olarak, haberci Jon Prosser, Samsung'un Galaxy Watch 4 ve Watch Active 4'ü, iddia edilen lansman tarihinden bir hafta sonra, yani 11 Ağustos'ta sevkiyata başlayacağını da iddia ediyor. Katlanabilir telefonlar ise 27 Ağustos'ta sevkiyata başlayabilir.

Ayrıca, Koreli medya kuruluşu Elec'in daha önce yayınladığı bir haberde, Samsung'un iki katlanabilir telefonu Temmuz ayında piyasaya sürebileceğini öne sürülmüştü. Sızılan bilgilerin hangisinin doğru olduğundan emin değiliz, ancak Weinbach'ın bu konuda iyi bir sicili olduğu için onun söyleyeceklerine inanmayı tercih ediyoruz. Fakat yine de, Samsung resmi olarak hiçbir şey açıklamadı. Yeni Galaxy cihazlarının lansmanı gerçekten 3 Ağustos'ta yapılacaksa, şirket gelecek ay daha net bir duyuru paylaşabilir.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap