Samsung, Level U2 Adlı Kablosuz Kulaklığını Duyurdu

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, uygun fiyatı ile dikkat çeken Level U2 adlı kablosuz kulaklığını duyurdu.

Her ne kadar kablosuz olarak tanıtılsa da boyun bölgesinden asılabilir olması nedeniyle tam olarak kablosuz olmayan Level U2, düşük ağırlığı ve 18 saat süren ve uzun sayılabilecek pil ömrü ile dikkat çekiyor.

12 mm'lik sürücülere sahip olan Level U2, kullanıcılara yeterli bir ses deneyimi sunuyor. Üzerinde bulunan çift mikrofon sayesinde, sesiniz karşı tarafa en iyi performansla iletiliyor. Ayrıca kulaklığın üzerinde bulunan kontrol tuşları ile ses kontrolü gibi temel işlemler yapılabiliyor.

Level U2, bağlantı noktasında Bluetooth 5.0 desteği ile iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarla uyumlu olarak çalışabiliyor. Aynı zamanda ses parazitlerini de ölçebilen kulaklık kaliteli bir kullanım sunuyor.

Samsung Level U2 Fiyatı Ne Kadar?

Samsung'un düşük fiyatı ile dikkat çeken kulaklığı Hindistan pazarında 27 dolar fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Kulaklığın ülkemizde satılıp satılmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yapılmış Yorumlar (1)

05 Şubat 2021, 08:06

Ülkemize gelir gelmez alırım.Çok iyi görünüyor.

Yorum Yap