Samsung Galaxy Watch 3 Titanyum'un Özellikleri Ve Fiyatı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Galaxy Watch 3 Titanyum'u ülkemizde satışa sundu.

2020 yılının sonunda düzenlediği etkinlik ile yeni amiral gemisi saati olan Galaxy Watch 3 Titanyum'u duyuran Samsung, geçen birkaç aydan sonra ülkemizde satışa sunuldu.

Galaxy Watch 3 Özellikleri

45 mm'lik kasa ile karşımıza çıkan Galaxy Watch 3 Titanyum versiyon, beraberinde paslanmaz bir kayış ile birlikte geliyor. 1.2 inç boyutunda ekrana sahip olan saat, 360 x 360 piksel çözünürlüğe sahip ve Super AMOLED ekran teknolojisini barındırıyor.

Samsung Exynos 9110 işlemcisinden güç alan akıllı saat, 1GB RAM ve 8 GB depolama alanı sunuyor. Galaxy Watch 3 Titanyum'un 340 mAh kapasiteli bataryası düşük performanslı kullanımda 5-6 gün kullanım süresi sunuyor. Akıllı saat kablosuz olarak şarj ediliyor.

Amiral gemisi saat bünyesinde birçok özelliği de bulunduruyor. Akıllı bildirimler, acil durum araması, aktivite takibi, kalori takibi, kandaki oksijen seviyesini ölçme gibi özelliklerin yanında Askeri Standartlarda Sağlamlık sertifikası bulunan saat oldukça güçlü bir yapıya sahip.

Galaxy Watch 3 Titanyum, Bluetooth 5.0 desteği ile Android 5.0 ve iOS 9.0 cihazları ile bağlantı kurabiliyor. Aynı zamanda akıllı saat GPS, NFC ve Wi-Fi desteği de sunuyor.

Samsung Galaxy Watch 3 Titanyum Fiyatı Ne Kadar?

Amiram gemisi sınfında yer alan akıllı saat ülkemizde 4.999 TL fiyata satılıyor.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap