Samsung Galaxy S21 Ultra Beş Kamerayla Gelecek

Samsung'un önümüzdeki yılın ilk aylarında yeni amiral gemilerini içerecek Galaxy S21 serisini tanıtması bekleniyor. Şu anda net bir bilgi olmamasına rağmen seri büyük olasılıkla Samsung Galaxy S21, Galaxy 21+ ve Galaxy S21 Ultra olmak üzere üç farklı modelden oluşacak.

Galaxy S ve Note serileri üzerinde artık yeni teknolojilere eskisi kadar yer vermemeyi düşünen Samsung, buna rağmen bazı yeni özellikleri telefonlarla buluşturmayı planlıyor. Bir Twitter kullanıcısının yaptığı paylaşımdan yola çıkarak bu özelliklerden bazılarıyla tanıştık diyebiliriz.

Twitter'da Anthony ismini taşıyan bir kullanıcı tarafından paylaşılan bilgilere göre telefonlar bölgesel olarak farklılık gösterecekler. Bazı telefonların üzerinde Snapdragon 875, bazılarının üzerinde ise Exynos 2100 işlemcisi olacak.

Buna rağmen Samsung Galaxy S21 Ultra diğer telefonlardan biraz farklı yapıda gelecek. Telefon, 108 MP ana kameraya sahip 5 kameralı sisteme sahip olacak. Bununla birlikte cihazın içerisinde optik görüntü dengeleyici sistem yer alacak.

Yine yapılan paylaşıma göre Samsung Galaxy S21 Ultra modelinde 65W ultra hızlı şarj desteği olacak. Telefonun bataryası ise 5.000 mAh kapasiteli bir batarya olacak. Ayrıca tüm bunlara ek olarak telefonun kutusunda Stylus kaleminin de yer alacağı gelen bilgiler arasında.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap