Samsung Galaxy Buds 2 Görüntüleri Sızdırıldı

91Mobiles tarafından yapılan yeni paylaşımda Samsung Galaxy Buds 2 için ilk görüntüler açığa çıkarıldı. Yeni kablosuz kulaklıklar, farklı renklere sahip.

Samsung Galaxy Buds 2 için uzun zamandan beri çalışmalar sürdürülüyor. 2021 yılı içerisinde tanıtılması beklenen kablosuz kulaklıklar için şimdi ise önemli bir sızdırma meydana geldi. İlk olarak 91 Mobiles’te yer alan görüntülerde Samsung Galaxy Buds 2 için görüntüler sızdırıldı. Yeni modeller için sızdırılan görüntülerde Samsung’un tasarım anlamında değişikliğe gittiği görülürken Google Pixel Buds modellerinden esinlenildiği de görülüyor. FCC için yapılan başvuruya göre kulaklık içi kulaklıklar, yuvarlık kenarlı beyaz bir kutu ile satışa çıkacak.

Samsung Galaxy Buds 2 özellikleri neler?

Yeni görüntüler, Galaxy Buds 2’nin 4 farklı renkte olacağını gösteriyor. Daha önce de kulaklıklar için benzer iddialar gündeme gelmişti ve görüntüler de bu iddiaları doğruluyor. Yeni kulaklıklar için Samsung; yeşil, mor, beyaz ve siyah renklerini tercih etmiş durumda. Yeni görüntülerde tasarım için daha fazla detaya ulaşmak mümkün. Görüntülere göre kutular beyaz bir dış hatta sahip olacak.

Ancak iç kısmındaki renk, kulaklık renkleriyle aynı olacak.  Yeni modelde önceki seriye göre farklılıklar olacak. İlk dikkat çeken ise gürültü azaltma desteği. İki mikrofonla piyasaya çıkacak Galaxy Buds 2’de Galaxy Buds Pro’da da gördüğümüz silikon uçlar kullanılacak.  FCC için Samsung tarafından hazırlanan dosyada cihazın 500 mAh pile sahip olacağı belirtildi. Her bir kulaklıkta ise 60 mAh pil bulunacak.

 Samsung Galaxy Buds 2 ne zaman tanıtılacak?

Galaxy Buds 2 modelleri için her ne kadar en çok merak edilen fiyatlandırma ve çıkış tarihi olsa da bu konuda herhangi bir gelişme yaşanmış değil. Yapılan tahminler ise 28 Haziran tarihine işaret ediyor. Mobil Dünya Kongresi pek çok marka için yeni ürünlerin tanıtım yapılacağı bir etkinlik olacak. Bu bakımdan Samsung Galaxy Buds 2 için şu anda en uygun tanıtım, Mobil Dünya Kongresi olarak görülüyor.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap