Samsung Galaxy Book Flex 2'nin Özellikleri

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung, Galaxy Book Flex 2 isimli ikisi bir arada bilgisayarını duyurdu. Bilgisayar, dokunmatik ekranıyla, S Pen uyumluluğuyla ve güçlü donanımları ile dikkat çekiyor.

Samsung, yeni ikisi bir arada dizüstü bilgisayarında 13.3 inç ve 15.6 inç boyuta sahip dokunmatik ekran seçenekleri sunuyor. Full HD+ görüntü kalitesi sunan ekranlar QLED panele sahip.

Dizüstü bilgisayar, gücünü 10. nesil Intel i7 işlemcisinden alıyor. Grafik alanında ise 13.3 inç ekran boyutundaki bilgisayar Intel Iris Xe GPU'yu kullanırken, 15.6 inç ekran boyutlu bilgisayar NVIDIA MX 450 GPU'yu kullanıyor. Temel donanımlardaki yüksek kalite bilgisayarın birçok işi yapabileceği güce sahip olduğunu gösteriyor.

Depolama alanında 512 GB SSD seçeneği ile başlayan bilgisayarın depolama genişliği 1 TB SSD'ye kadar arttırılabiliyor. Bellek kısmında ise LPDDR4X 8 GB RAM seçeneğine sahip olan bilgisayar 16 GB'a kadar destek sunuyor.

Samsung Galaxy Book Flex 2 Özellikleri

  • Ekran: 13.3 ve 15.6 inç, QLED, FHD+, dokunmatik
  • İşlemci: 10. nesil Intel Core i5 ve i7
  • Ekran Kartı: Intel Iris Xe GPU ve NVIDIA MX 450
  • Depolama: 1 TB'ye kadar destekli
  • RAM: 16 GB'ye kadar destekli
  • Kamera: 13 MP
  • Batarya: 69.7 Wh

Samsung Galaxy Book Flex 2 Fiyatı Ne Kadar?

Samsung, ikisi bir arada dizüstü bilgisayarının başlangıç fiyatını 1.680 dolar olarak belirledi. Eğer bilgisayarı en yüksek donanımlara sahip olarak tercih edecekseniz 2.580 dolar fiyat etiketi ile karşılaşacaksınız.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap