Riot Games, League'in Yeni Şampiyonları İçin İpuçları Verdi

Riot Games, MOBA dünyasında yer alan oyunu League of Legends için Samira (alt koridor), Sett (üst koridor), Lillia (orman) ve Yone (orta koridor) şampiyonlarının ardından oyuna iki şampiyon daha eklemek adına çalışmalara başladı. Riot Games'in yıl başında yaptığı açıklamalar ile getireceği şampiyonlar oyunu güncel tutuyor ve oyuncularını yeni maceralar için meraklandırıyor.

Riot Games'in paylaştığı blog yazısında gelecek olan şampiyonlarla ilgili ipuçları yer alıyor. Seraphine isimli bir Instagram hesabı görsellerinde League of Legends şampiyonlarına benzer bir resim ile oyuncuları meraklandırmıştı. Seraphine şampiyonu dünyamıza adapte olmuş bir biçimde ve blog yazısındaki detaylar ile oyuna katılmış oldu. Yeni şampiyon bir sosyal medya influencer'i idi. Seraphine'nin Instagram hesabı doğrulanmış ve 343 bin takipçiye ulaşmış durumda.

Riot Games'in bir diğer şampiyonu olan destek karakteri ise oldukça güçlü zırha ve kaçma mekanizmasına sahip özellikleri ile oyuncuların bilgisine sunuldu. Riot Games bu destek karakter hakkında daha fazla bilgi vermemeyi tercih etti ancak yeni destek karakteri oyun mekaniklerinin yeniden yazılacağına işaret ediyor.

Oyuncuların bir diğer merak konusu ise yeni şampiyonların oyun içi dengelerde nasıl konumlandırılacağı. Yeni eklenen şampiyonlar genelde eski şampiyonlar üzerinde hayli güçlü bir görüntü sergiliyordu, Riot Games oyuncular için sorun olarak görülen bu meseleyi çözse de oyuncular yine de yeni şampiyonların eklenmesiyle değişen oyun dinamikleri nedeniyle oynayamamaktan müzdarip.

Yazar Hakkında

Kaan Karadeniz
Kaan Karadeniz 1989 doğumluyum. Yazı yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Teknolojinin daha çok oyun tarafıyla ilgilenen biriyim. Özellikle hikayesi kaliteli oyunları beğeniyorum. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap