Renault Captur R.S. Line Özellikleri Ve Fiyatı

Fransız otomobil devi Renault, yeni nesil Renault Captur'un RS Line versiyonunu Fransa'da satışa sundu.

Renault'un SUV segmentindeki otomobili olan Captur, sportif tasarımıyla dikkat çekiyor. 2021 model Renault Captur RS Line'ın sahip olduğu özellikleri sizlere bahsettik.

İç ve Dış Tasarım Özellikleri

Captur RS Line'ın ön bölümüne baktığımıda güçlü ve sportif görünüm bizleri karşılıyor. Ön bölümde dikkat çeken en önemli noktanın hava bıçakları olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Captur RS Line, krom detayları azalmış ve bal peteği desenli panjura kavuşmuş.

Otomobilin arka bölümünde de yenilikler göze çarpıyor. Captur RS Line, C formunda yeni arka stoplara ve yeni difüzöründe iki adet egzoz çıkışına sahip oluyor. Bagaj kapağında bulunan RS Line yazısı otomobilin birkaç yerinde daha bulunuyor ve RS Line'a vurgu yapılıyor.  Otomobili 18 inç boyutunda jantlar tamamlıyor.

İç mekanda ise kırmızı detaylar dikkati çekiyor. Sportifliği vurgulama amaçlı kapı kenarlarında, koltuklarda, vites topuzunda kırmızı renkte detaylara yer veriliyor.

Motor Özellikleri

2021 model Renault Captur R.S. Line, Fransa'da kullanıcılara 140 beygirlik TCe motor ile sunuluyor. Bu motor istenirse otomatik vites ile kombilenebiliyor. Otomobil bir de E-Tech lug-in-hybrid motora sahip ve bu motor 160 beygir güç üretiyor.

2021 Renault Captur R.S. Line Fiyatı

  • 140 beygir manuel vitesli versiyon 28.400 Euro
  • 140 beygir otomatik vitesli versiyon 30.350 Euro
  • 160 beygir plug-in-hybrid versiyon 37.050 Euro

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap