Redmi Note 10 Pro, 108 MP Kamerayla Birlikte Gelecek

Ekim ayı pek çok şirketin yeni telefonlarını tanıtacağı bir ay olacak. Huawei büyük olasılıkla Mate 40 serisi, Apple iPhone 12 serisini tanıtacak. Elbette bu ay çeşitli tanıtımlar yapacak olan şirketler arasında Çinli elektronik devi Xiaomi de yer alacak.

Çinli elektronik devi Xiaomi'nin bu ay Redmi Note 10 Pro ve Note modellerinin tanıtımını gerçekleştirmesi bekleniyor. Şirket tarafından sunulacak bu iki modelin çeşitli donanım özellikleri şimdiden ortaya çıkmaya başladı.

Ortaya atılan bilgilere göre Redmi Note 10 serisindeki modellerden bir tanesi delikli LCD ekrana, MediaTek Dimensity 720 işlemciye ve 48 MP ana kameraya sahip olacak. Diğer modelde yine delikli LCD ekran, Qualcomm Snapdragon 760G işlemci ve 108 MP kamera kullanılacak.

Telefonlar düşünüldüğünde en dikkat çeken özeliğin 108 MP ana kamera olduğunu söyleyebilirim. Ortaya çıkarılan bilgiler doğru olması durumunda Redmi Note 10 Pro, Xiaomi'nin 108 MP kameraya sahip ilk orta seviye telefonu olacak.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap