Redmi Note 10 Ailesinin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Çin merkezli Xiaomi firması, Redmi Note 10 ailesi için tanıtım tarihini açıkladı. Redmi Note 10 ailesi mart ayında tanıtılacak.

Sızıntılara göre çıkması beklenen Redmi Note 10, Redmi Note 10 Pro 4G ve Redmi Note 10 Pro 5G telefonları için fiyat tahmini bulunmadığı gibi, olası modellerin çıkış tarihleri de Xiaomi tarafından verilmedi.

Redmi Note 10 Ailesi İçin Beklenen Bazı Özellikler

Tahminlere göre Redmi Note 10 cihazı Snapdragon 732G işlemcisi etrafında, Redmi Note 10 Pro cihazı ise Snapdragon 765G 5G işlemcisi etrafında şekillenecek.

Redmi Note 10 cihazı 4 GB RAM ve 64 GB depolama kapasitesine sahip olacak. Cihazın RAM kapasitesi 6 GB'a kadar artırılabilecek. Redmi Note 10 Pro cihazı ise 6 GB RAM ve 64 GB depolama kapasitesine sahip olacak. Ancak bu Pro modelinde RAM ve depolama kapasiteleri çeşitlilik gösterecek. RAM kapasitesi 6 GB ve 8 GB seçenekleriyle, depolama kapasitesi ise 128 GB seçeneğiyle sunulacak.

Gelecek ay hakkında daha çok bilgiye sahip olacağımız Redmi Note 10 ailesinin ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor.

Kutu İçeriği Boş Olabilir

Redmi Note 10 ailesi, bazı kaynaklara göre kutusu boş bir şekilde kullanıcıların karşısına çıkabilir. Ancak geçtiğimiz günlerde Avrupa lansmanını gerçekleştiren Xiaomi, Mi 11 cihazı için kutuların boş olması politikasından vazgeçmişti. Xiaomi Mi 11, Çin'de kutusu boş olarak satılıyor.

Not: Kullanılan görsel temsilidir.

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap