Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Redmi, Earbuds 2C ve SonicBass Kulaklıklarını Duyurdu

Redmi firması bugün oldukça uygun fiyatı olan iki yeni kablosuz kulaklık modelini kullanıcılarına duyurdu. Uygun fiyatının yanında özellikleriyle de dikkat çekecek olan SonicBass ve Earbuds 2c isimli kulaklıklar kullanıcılarla buluşmayı bekliyor.

Redmi SonicBass, boyun bandı özelliğine sahip olan aslında tam olarak kablosuz diyemeyeceğimiz tarzda yapıya sahip ancak Earbuds 2c tamamiyle kablosuz olarak tasarlanmış. 12 saate kadar pil ömrü bulunan kulaklıklar IPX4 sertifikasına sahip.

Redmi SonicBass, Bluetooth 5 bağlantı özelliği ile iOS, Android ve Windows sistemli cihazlarda kullanılabiliyor. Mikro USB ile şarj edilen kulaklık 120 mAh bataryaya sahip. Kulaklığın bekleme süresi ise 200 saat.

Redmi SonicBass, ses kalitesini iyileştiren 9.2 milimetrelik sürücülere sahip.Google Asistan, Siri ve Amazon Alexa’yı destekleyen kulaklık aynı zamanda boyun bandındaki tuşlar ile oldukça işlevsel tasarıma sahip.

Earbuds 2c, iOS ve Android uyumlu olarak üretildi. Tek bir tuşu bulunan kulaklık üzerinden müzik komutları, sesli asistanı aktifleştirme, aramalar arası geçiş gibi özelliklere sahip. Earbuds 2c, SonicBass’ta olduğu gibi micro USB bağlantı ile şarj edilme özelliğine sahip.

Önümüzdeki saatlerde satışa sunulacak olan Redmi SonicBass ve Redmi Earbuds 2c isimli kulaklıkların sırasıyla fiyatları 17 dolar ve 20 dolar olarak belirlendi.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap