realme, Watch S İsimli Akıllı Saati Tanıttı

Çin’in teknoloji üreten şirketlerinden olan realme, yeni akıllı saati realme Watch S’i tanıttı. realme Watch S, sunduğu 15 gün pil ömrü ile dikkatleri üzerine topluyor.

realme Watch’un ardından yeni akıllı saati realme Watch S’e kavuşan şirket, ürünleri ile son dönemde topladığı ilgiyi koruyacak gibi gözüküyor.

realme Watch S, otomatik parlaklık ayarına, IP68 sertifikası ile suya ve toza dayanıklı 1,3’’ boyutunda ekrana sahip. Akıllı saatin sağ tarafında ise ayarlamaları yapmak için iki adet tuş bulunuyor.

realme Watch S, 16 farklı spor modu, müzik kontrolü, kamera kontrolü, telefonumu bul gibi özelliklerin yanında Sp02 sensörüne sahip. Sp02 sensörü ile kalp atış hızı ve kandaki oksijen seviyesi ölçülebiliyor. Ayrıca sahip olduğu Bluetooth 5.0 bağlantı desteği ile iOS ve Android cihazlarla uyumlu olarak çalışabiliyor. realme Watch S, 15 güne kadar kullanım imkanı sunan 390 mAh kapasiteli bataryaya sahip.

realme Watch S Fiyatı Ne Kadar?

Farklı renk seçeneklerine sahip olan realme Watch S’in fiyatı 14.999 rupi olarak açıklandı. Akıllı saatin Türkiye’de henüz satışı yok

Yazar Hakkında

Kadir Tosun
Kadir Tosun 1995 doğumluyum. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunuyum. Otomobillere ve teknolojiye meraklıyım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yapılmış Yorumlar (1)

04 Kasım 2020, 09:02

Realme bu zamana kadar hangi telefonu iyiymiş. Ben sevmedim bu markayı.

Kullanıcı yorumları da pek olumlu değil. Vestel bile daha kaliteli telefon çıkartıyordu.

Yorum Yap