Realme UI 2.0 Güncellemesi Hangi Modellere Gelecek?

Realme tarafından yapılan son açıklamada, Android 11 işletim sistemi için geliştirilen özel ara yüzün hangi telefonlarda destekleneceği duyuruldu.

Dünya genelinde iyi bir isim yapmayı başaran realme, telefonları için güncellemeleri yanı sıra özel ara yüzünü de desteklemeyi sürdürüyor. Realme UI olarak adlandırılan yeni ara yüzün 2.0 güncellemesi telefonlara gönderilmeye başlandı. Realme kullanıcıları tarafından en çok merak edilen ise hangi telefonlarda bu yeni ara yüzün kullanılabileceği olurken yayınlanan yeni rapor ile birlikte bu konudaki soru işaretleri de giderildi.

Yapılan rapora göre pek çok farklı telefon serisinde yeni güncelleme alınacak. Bütçe dostu telefonlardan orta segment telefonlara kadar kullanıcılar yeni ve daha iyi bir performans sunacak güncellemeyi telefonlarında kullanabilecek. Güncellemelerde öncelik ise üst segment ve amiral gemilerinden olacak. Buna rağmen en kısa süre içerisinde tüm cihazlarda yeni ara yüzün güncellenmiş hali kullanılmaya başlanacak.

Realme UI 2.0 Güncellemesi Hangi Modellere Gelecek?

İşte resmi rapora göre realme UI 2.0 güncellemesi alacak modeller;

Realme C Serisi

realme C3

realme C3i

realme C11

realme C15

realme C12

realme C17

Realme V Serisi

realme v5

realme v3

Realme Narzo Serisi

realme narzo 10

realme narzo 10A

realme narzo 20

realme narzo 20A

realme narzo 20A Pro

Realme X Serisi

relame X50 Pro 5G

realme X50 5G

realme X2 Pro

realme X2 (730G)

realme XT

realme X

realme X3

realme X3 Super Zoom

realme X7

realme X7 Pro

realme X50m

realme X50 Pro Player

Diğer Realme Modelleri

realme 5 Pro,

realme Q

realme 3 Pro

realme X Youth Edition

realme 6

realme 6s

realme 6 Pro

realme 6i

realme 7i

realme 7

realme 7 Pro

Realme UI 2.0 Özellikleri Neler?

Yeni güncelleme özellikle müzik dinlemek isteyenler için farklı bir deneyim sunuyor. eş zamanlı müzik paylaşımı olarak adlandırılan bu yeni özellik sayesinde, kablolu ve kablosuz kulaklıklar ile eş zamanlı olarak müzik paylaşılabilecek. Müzik paylaşımı dışında kullanıcıları bekleyen diğer önemli özellik ise always on Display olarak adlandırılan gelişmiş ekran deneyimi.

Yazar Hakkında

Hakan Göçmez
Hakan Göçmez 1990 doğumlu yazar, 10 yılı aşkın süredir editör ve içerik yazarı olarak çalışmaktadır. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap