Türkiye'nin en güncel teknoloji haberleri yayınlayan yeni nesil teknoloji bloğu.

Realme Q3 Pro Carnival Edition Tanıtıldı

Realme bugün sürpriz bir şekilde iki model tanıtımı gerçekleştirdi. Tanıtımda en çok dikkat çeken model ise Realme Q3 Pro Carnival Edition oldu.

Realme tarafından Çin’de 2 yeni model için lansman gerçekleştirdi. Kullanıcılar yeni tanıtılacak modellerde daha fazla yenilik beklese de daha önce piyasaya sunulan modeller üzerinde küçük değişiklilerle yeni modellerini yaratan Realme, bu anlamda farklı bir etkinliğe imza attı.

İlk Model Realme Q3 Pro Carnival Edition Oldu

Tanıtımda ilk olarak tanıtımı yapılan cihaz, Realme Q3 Pro Carnival Edition olarak adlandırılan modeldi. Q3 Pro adıyla geçtiğimiz ay içerisinde Çin’de yeni bir model tanıtan Realme, bu modelde yaptığı birkaç değişiklik ile Realme Q3 Pro Carnival Edition’ı ortaya çıkardı. Yeni modelde, Dimensity 1100 yonga setinin yerine Snapdragon 768G gelirken şarj hızı da 30W'tan 50W'a çıkarılmış.  Teknik özellikler bölümünde bu 2 değişiklik dışında herhangi bir gelişme yaşanmazken, Carnival Edition olarak adlandırılan modelde, 2 yeni tasarım daha seçenekler arasında eklenmiş. Q3 Pro’da yer alan 6,43 AMOLED ekran, 120Hz yenileme hızı, 4.300 batarya ve 64MP + 8MP + 2MP kamera özellikleri aynı şekilde Realme Q3 Pro Carnival Edition’da yer alıyor. Yeni lansman için 280 Dolar yerine 234 Dolarlık bir etiket fiyatı belirlenen model, satın alınabilir durumda.

İkinci Model GT Neo Flash Oldu

Tanıtımda yer alan bir diğer model ise GT Neo Flash. Bu model de yine geçtiğimiz dönemlerde tanıtımı yapılan GT Neo ile aynı özelliklere sahip. Tek değişiklik ise şarjdaki hızın 50W yerine 65W olması. GT Neo Flash için belirlenen etiket fiyatı ise 312 Dolar.

Yazar Hakkında

Timur Demir
Timur Demir 1991 doğumluyum. 7 yıldır blog yazarlığı yapıyorum. Son 2 yıldır blog danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Teknolojio ortak kurucularındanım. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap